Ubytování a školení - zkuste Nebočady

Nabízíme pronájem zajímavého školícího centra a ubytovacích prostor v nově zrekonstruovaném areálu. Zaručujeme klidné a kvalitní zázemí. Areál je umístěný na úpatí Sedmihoří, v rozlehlém labském údolí nedaleko Ústí nad Labem. 

Kapacita a vybavení školícího centra

Ubytovací část nabízí 17 prostorných lůžek rozdělených do 6ti lůžkového, 4 lůžkového a 3 lůžkového pokoje + 4 lůžkové bytové jednotky.

Pro ubytované  je k dispozici vybavená kuchyňka, wc a sprchy. Areál, ve kterém se ubytovací kapacity nacházejí, je obklopen rozsáhnou, plně udržovanou zahradou a exteriéry členité a malebné přírody.

Loc: 50°43'49.718"N, 14°11'27.11"E 

Okolí ubytování a školícího centra

Blízké i vzdálenější okolí Školícího centra Jurta je zajímavé pro rodiny s dětmi, sportovce, milovníky klidu i vyhledávače zábavy. V nejbližším okolí se nachází hřiště pro minigolf, cyklostezka, letní bazén. Na výlet vás vylákají hřebeny Sedmihoří, řeka Labe, Děčínský zámek, zřícenina Vrabinec, hrad Střekov, město Děčín, Česko-saské švýcarsko, Tiské stěny, ad.  

Dostupnost autem i vlakem

  • školicí centrum se nachází v intravillanu města Děčína, v Nebočadech. 
    autem - silnice č.261 z Ústí nad Labem do Děčína. Hlídané parkování v areálu,
  • MHD Děčín - linka č.9, zastávka Nebočady, ČD - k zastávce Boletice nad Labem je to 200m.

Stravování

Mimo plně vybavené kuchyňky, která je součástí ubytovacích prostor je možné zajistit stravování v některé ze tří nebočadských restaurací s českou i mezinárodní kuchyní. V dosahu je obchod s potravinami.

Ceník

1 den/1 osoba 290 Kč vč. DPH

Kontakty

David Landsperský, E: landspersky@jurta.cz, T: 603 546 670
Provoz - Radka Klabanová, E:radka.klabanova@jurta.cz, T: 774 775 012

Bookmark and Share

» Nalezeny žádné akce.

Anketa

Kdybyste nebyl/a schopný/á postarat se o sebe sám/a, zvolil/a byste pro sebe ústavní péči anebo podporu ve vlastní domácnosti?

Nevím. (20%)